Archief “des lang geleeje”

Beheerder Henk Thiesen
Link naar contactformulier

Biljartvereniging “B.C. Egchel”

Contactpersoon: Free Gielen
Kapelaan Nausstraat 28
5987 AR  Egchel Tel: 06-37600764
info@fgielen.nl

Buurtvereniging “De Hub”

Secretaris: Pien Gommans
Voorzitter Marcel Verhaegh
Penningmeester: Eric Boonen
bvdehub@gmail.com

Secretariaat: Vera Bongers
Voorzitter: Johan Leijsten
Penningmeester: Guus Peeters
info@cvdekemphazen.nl
cvdekemphazen.nl

Dartclub “D.C. Manders”

Voorzitter: Job Snijders
Secretariaat: Eric Leijsten 06-22021818
en Chantal Verrijt 06-20024589
Penningmeester: Eric Leijsten
Dcmanders@hotmail.com

Voorzitter: Vacature
Secretaris: Gerrie Houtakkers-van de Perre
Penningmeester: Lies Gommans-Peeters
egchel@dorpsontmoeting.nl

Secretaris: Elisa de Kroon
Voorzitter: Marlies Vestjens-de Bruyn
Penningmeester: Marie-Angelique van der Leeden
evaegchel@gmail.com

Voorzitter: Germa Beurskens
Vice-voorzitter: Miriam Manders
Penningmeester: Margot Findhammer
Public Relations: Resie Kempen
Secretaris: Petra Neessen
secretaris@heterfegchel.nl
Reserveringen: info@heterfegchel.nl
gemeenschapshuis-het-erf-egchel.nl

Handwerkgroep “hoeskamer”

Contactpersoon: Ans Teeuwen
Telefoon 077-3075035 en Anneke van Gend
avgend@opentux.nl

Jong Nederland Egchel

Secretaris: Nancy Willemsen
Voorzitter: Vacature
Penningmeester: Hans Lommen
Verhuur: Hans Teeuwen
info@jongnederlandegchel.nl 
www.jongnederlandegchel.nl

Voorzitter: Frans Joosten
Penningmeester: Piet Janssen
kbo.egchel@gmail.com

Kindervakantiewerk Egchel

Voorzitter: Wendy Geraeds
Secretaris: Paul Ververgaert
info@kvw-egchel.nl
kvw-egchel.nl

Muziekvereniging Egchel

Secretariaat: Anita Gijsbers
Voorzitter: Vacature
Penningmeester: Peter Wackers
egchelmuziekvereniging@gmail.com

Stichting Natuurpark De Kemp

Voorzitter: Sabine Zelen
voorzitter@natuurparkdekemp.nl
Secretatis: Patrick van ‘t Hooft
secretaris@natuurparkdekemp.nl
Penningmeester: Robert Timmermans
penningmeester@natuurparkdekemp.nl
natuurparkdekemp.nl

Pastoor P. van der Horst
Misintenties en parochiezaken: Frits Sillekens
Sillekens-g@hetnet.nl

Senioren Biljartvereniging Egchel

Contactadres: Wiel Henderikx
Brouwersweg 17, 5981 NG Panningen
Telefoon: 077-3071119 of 06-20051801
whenderikx@gmail.com

Schutterij Sint Leonardus panningen-egchel

Postadres: Emmastraat 17 5981 BP Panningen
Telefoon: 06-27227054
secretaris.schutleonardus@gmail.com

Secretaris Bram Verbong
Voorzitter Bart Delissen
Penningmeester Ludo Hardeman
info@egopop.nl
EGOpop.nl

Voorzitter Jan Gielen
Secretariaat Jo Bruijnen
Telefoon: 077-3073132

Voorzitter: vacature
Secretariaat: Thijs Joosten
Thijs.Joosten@ziggo.nl
Penningmeester: Martijn Rambags
svegchel.nl

Volleybal vereniging Egchel

Contactpersoon: Marianne Brummans-van Kessel
Telefoon: 077-3076992

ytics -->